Ana Sayfa Gündem Ünlü gazeteci Uğur Dündar’ın kavga videosu gündem oldu

Ünlü gazeteci Uğur Dündar’ın kavga videosu gündem oldu

0

Sözcü gazetesi yazarı Uğur Dündar’ın yıllar önce bir röportaj yaparken bir kişiyle yumruk yumruğa kavga ettiği görüntüleri sosyal medyada gündeme oturdu. Görüntüde Uğur Dündar’ın, röportaj yapmak için gittiği adreste lüks bir evden çıkan biriyle önce tartıştığı sonra da ikili arasında çok sert bir şekilde yumruklaşma yaşandığı görülüyor.

GökmenUlu’nun “Olağanüstü Bir Hayat” belgeselinin tanıtımı için Twitter’dan paylaştığı Uğur Dündar’ın kavga videosu sosyal medyadanın gündemine oturdu.

Görüntüde, röportaj niyetiyle gittiği adreste evden çıkan kişinin kamerayı kapatmaya çalışması ve seni parçalarım tehditleri ile karşılaşan Uğur Dündar, çok sert bir tepki veriyor ve karşılıklı yumruklaşma yaşanıyor..

“Bakalım hangimiz hangimizi parçalıyor”

“Seni parça parça ederim.” diyen kişiye Uğur Dündar, “Hadi parçala bakayım, hangimiz hangimizi parçalayacak bakalım.” diyor. Darbe alan Uğur Dündar, “Vurma” uyarısının ardından kendini savunmak için elindeki mikrofonla adamı darp ediyor.

Twitter’da Gündem Oldu

Uğur Dündar’ın bu kavga videosu yıllar sonra tekrar gündem oldu ve Twitter’da birçok kullanıcı tarafından #uğurdündar etiketi ile paylaşıldı.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz